Posušje prekinulo crni niz u ključnom trenutku!!!

U sklopu 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje dočekali su izravnog konkurenta za ostanak Slobodu te su slavili rezultatom 2:0.

Nakon jako lošeg drugog djela sezone za Posušje u kojem su upisali jedan bod u 5 utakmica ova je utakmica praktički bila biti ili ne biti a igrači su u njoj pokazali svoje pravo lice te su nadigrali Slobodu i zasluženo upisali 3 važna boda. Riješili su Posušani utakmicu već u prvom poluvremenu golovima Brkovića u 14’ minuti i Bobana koji je u 39’ minuti realizirao jedanaesterac.

Posušje se ovom pobjedom popelo na 7. mjesto ljestvice sa 27 osvojenih bodova te se mirnije mogu pripremati za sljedeće kolo u kojem ih čeka još jedna važna utakmica u kojoj će gostovati kod Sloge Doboj.