POVIJESNI USPJEH: Posuški hakleri među osam najboljih na “Kutiji šibica”

Malonogometaši “Svadbenog salona Bagušić-Tropicana” prva su posuška ekipa u povijesti koja je ušla u četvrtfinale Kutije šibica.

U osmini finala bili su bolja momčad od Kumanalca Vrbovec 3:1 te tako izborili plasman među osam najboljih ekipa. Podsjetimo kako su ove godine na turniru sudjelovale 204 ekipe.

Od početka su naši malonogometaši bolje stali na terenu i pritiskali zadnji red Komunalca. U vodstvo dolaze u 15. minuti nakon prekida a loptu petom u gol sprema Paško Čuljak. Samo dvije minute kasnije Komunalac dolazi do izjednačenja nakon greške u obrani Posušana preko Čerkeza. S rezultatom 1-1 odlazi se na odmor.

Pod vodstvom Jerke Ćesića Ljudine do povijesnog uspjeha

U 32. minuti “crni” konkretiziraju svoju dobru igru na terenu a do drugog gola dolazi Čuljak za vodstvo od 2:1. Potvrdu pobjede i prolaska u četvrtfinale te povijesni uspjeh posuškoj ekipi donosi Dominik Begić u 37. minuti za konačnih 3:1.

Završnica “Kutije šibica” na rasporedu je iza Božića.