Ramljak 10 poena u pobjedi “Zrinje”, Lončar 2 poena u porazu Širokog

Košarkaši Širokoga nisu uspjeli i po drugi put u tekućoj sezoni slaviti pobjedu na vrućem gostovanju u Kaknju. Domaćin je bio bolja momčad te izborio treću pobjedu u Ligi za prvaka, a isto tako Širokobriježanima nanio njihov treći poraz. Završilo je 80:71. Markus Lončar je za 13.20 minuta na parketu imao skroman učinak od 2 koša, 1 skok i 1 ukradenu loptu.

U derbi susretu 4. kola Zrinjski je u Mostaru nakon produžetka slavio nad Bosnom Royal sa 74:67. Solidnu predstavu imao je Marko Ramljak koji je za 34 minute pod koševima ubacio 10 poena, 6 skokova, 2 asistencije i 2 ukradene lopte.

U 21. kolu HT Premijer lige Cedevita je u gostima uvjerljivo svladala Split 108:63. Ivan Ramljak za 13 minuta upisao je 1 skok, 1 ukradenu loptu i 2 blokade.