Remi Posušja i Rudara

Nogometaši Posušja su u posljednjem kolu Premijer lige BiH u ovoj godini na Mokrom Docu ugostili Rudar, a utakmica je završena bez pobjednika – 0:0.

Teren u Posušju bio je odličan, što je jako lijepo vidjeti s obzirom na stanje terena širom BiH.

Domaćin je ofenzivnije ušao u utakmicu i odmah krenuo s napadima na Rudarov gol. Najbolju priliku u prvom poluvremenu imali su u 13. minuti kada je Luka Begić izašao sam pred Šćekića koji je obranio njegov udarac.

Rudar je veliku priliku imao u 42. minuti kada je Amoah pogodio gredu.

Posušje je početkom drugog poluvremena imalo novu dobru priliku. Leko je ubacio, a Lauš odmah šutirao, no s gol crte je to obranio Šćekić. U 54. minuti Leko je, nakon jednog centaršuta, najviši u skoku, a ovaj put loptu s crte čisti Pavlović.

Uslijedilo je mirnije razdoblje igre u kojem je domaćin imao kontrolu, ali nije mogao doći do željenog gola. U 80. minuti gosti ostaju s desetoricom na terenu nakon što je crveni karton dobio Nemanja Pekija.

Posušje je nastavilo s napadima, ali rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.