Rodoč I pobjednik Lige Hercegovine

Momčad Rodoča I pobjednik je završnice Lige Hercegovine. U finalnom susretu odigranom u Tomislavgradu predstavnik Mostara je nakon izvođenja šesteraca sa 8:7 pobijedio Dobro Selo (Čitluk).

Nakon 40 minuta igre rezultat je bio 3:3, a junak pobjede Rodoča bio je vratar Hrvoje Cvitanović koji je zaustavio dva šesterca Čitlučana.

Momčad Dobrog Sela je u finalu povela golom Vedrana Marića u 14. minuti, a tri minute kasnije poravnao je Dragan Krtalić.

U drugom dijelu uzbudljivo je bilo u posljednjih šest minuta. Prvo je Vice Božić pogodio za vodstvo Rodoča, ali Dobro Selo u samo dvije minute postiže dva pogotka i preokreće rezultat u svoju korist. Vedran Marić je postigao svoj drugi pogodak, a vratar Ivan Miloš sa svojih pet metara lobao istrčalog čuvara mreže Mostaraca. Rodoč tada uvodi vratara-igrača i uskoro preko Josipa Božića poravnava na 3:3, što je bio i rezultat nakon 40 minuta igre.

U susretu za treće mjesto ekipa Grude Centar (Grude) je pobijedila momčad Borojevići/Masline sa 6:4.

Najbolji igrač Lige Hercegovine je Vedran Marić (Dobro Selo), najbolji vratar Ivan Miloš (Dobro Selo), a najbolji strijelac sa osam pogodaka Ivan Šimić (Grude Centar)…