Sjajna večer Dinama u Belgiji, Genk razbijen s 3:0!

Nogometaši Dinama briljirali su na gostovanju u Belgiji i u susretu drugog kola Europske lige deklasirali su Genk s 3:0, osvojivši prve bodove u skupini H!

Domaćine je načeo Luka Ivanušec (10′), a samouvjereno izvedenim penalima dovršio Bruno Petković (45+3′ – 11m, 67′ – 11m).

U drugom susretu iz skupine West Ham je u Londonu pobijedio Rapid sa 2:0, a golove su zabili Declan Rice u 29. minuti i Mohamed Said Benrahma u petoj minuti nadoknade. Rice je zabio i Dinamu u prvom susretu u Zagrebu u pobjedi “čekićara” 2-0.

Na ljestvici vodi West Ham sa šest bodova, Dinamo i Genk imaju po tri boda, dok je na začelju Rapid koji je izgubio obje utakmice.

U trećem kolu koje je na rasporedu 21. listopada Dinamo gostuje u Beču kod Rapida, dok će West Ham ugostiti Genk.