Tottenham remizirao s Juventusom, City sve riješio već u Baselu

Večeras su odigrane prve dvije utakmice osmine finala Lige prvaka.

Prvi susret između Juventusa i Tottenhama zaključen je remijem u Torinu 2:2. Stara dama imala je dva pogotka prednosti nakon samo osam minuta igre, priliku iz penala i za treći pogodak u samoj završnici prvog poluvremena, no gostujuća momčad uspjela se vratiti iz zaostatka i izboriti vrijedan neriješen rezultat. Strijelac za staru damu bio je Higuain, koji je promašio i jedanaesterac, dok je za pijetle precizan bio Kane.

Manchester City već nakon prvog susreta osmine finala Lige prvaka može početi razmišljati o četvrtfinalu. Guardiolina momčad pregazila je Basel na St. Jakob Parku s ogromnih 4:0 i teško je za povjerovati da Basel može išta napraviti u uzvratu u Manchesteru. Strijelci za građane bili su Gundogan (2), Bernard Silva i Aguero.