U srazu “posuških” košarkaša pobjedu odnijeli Ramljak i Begić

Košarkaši Zrinjskog opravdali su ulogu favorita protiv Širokog u utakmici 7. kola Prvenstva BiH ostvarivši zasluženu pobjedu 75:66, iako su gosti s Pecare početkom završne četvrtine pošteno priprijetili smanjivši svoj zaostatak na tri poena razlike, ali protiv objektivno boljeg domaćina više od toga ovaj put nisu mogli.

Na parketu su bila tri Posušanina, dva u redovima Zrinjskog i jedan u Širokog. M. Ramljak je za 35 minuta na parketu postigao 15 poena, po 5 skokova i asistencija te 1 blokadu, dok je I. Begić za pet minuta postigao 1 poen i 2 skoka. Treći Posušanin u redovima Širokog M. Lončar je za 22 minute postigao 4 koša, 7 skokova, 1 asistenciju i 2 blokade.

Udominate Basket je ostvario osmu prvenstvenu pobjedu u devet odigranih utakmica u Švedskom prvenstvu. Ana-Marija Begić u pobjedu svog kluba je utkala 6 poena, 7 skokova i 4 asistencije.