Unatoč jako dobroj predstavi Posušje poraženo od Širokog Brijega!

U sklopu 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, HŠK Posušje je na punom Mokrom Docu u sjajnoj atmosferi prvi put pod reflektorima dočekalo Široki Brijeg te su unatoč jako dobroj igri ipak poraženi rezultatom 2:1 iako su zaslužili puno više.

Od samog početka Posušje je bolji protivnik i stvara prilike no ne uspijeva zabiti dok je s druge strane Široki poveo iz svoje prve i jedine prilike u prvom poluvremenu, precizan je bio Lukić u 33’ minuti.

I u drugom djelu Posušje nastavlja u istom ritmu te napokon dolazi do zasluženog izjednačenja u 71’ minuti kada je pogodio Dominik Begić. U završnici utakmice kada je puno bliže potpunom preokretu nošeno publikom bilo Posušje dogodila se jedna neopreznost u domaćem šesnaesterca te Široki iz jedanaesterca dolazi do pobijede, s 11 metara pogodio je Chinedu.

Puno dobroga iz ovog susreta može razveseliti igrače, trenera i navijače Posušja no ipak će ostati velika žal za bodovima, s druge strane može se optimistično gledati prema ostatku sezone a već za tjedan dana Posušje očekuje utakmica 3. kola Premijer lige BiH kada će gostovati kod Sarajeva. U tom susretu trener Karačić neće moći računati na Zvonimira Begića koji je dobio crveni karton u završnici utakmice sa Širokim Brijegom.