VETERANI: Posušani učvrstili vodstvo na ljestvici

U sedmom kolu Regionalne nogometne lige veterana, posušani su na svome Mokrom docu ugostili dobru i uvijek neugodnu ekipu Nk Croatije iz Zmijavaca.

Na samom startu već u drugoj minuti, jednom brzom kontrom domaćini postižu pogodak a nedugo zantim drugi pa i treći. Činilo se da će utakmica biti brzo riješena sve dok gosti nisu pred kraj prvog poluvremena smanjili rezultat na 3-1, s kojim se otišlo na odmor.

veterani hsk posusje

Početkom drugom poluvremena gosti iz Zmijavaca osvježeni novim igračima s klupe, kreću u napad na sve ili ništa, i uspijevaju postići pogodak za 3-2, koji je domaćine doveo u rezultatsku neizvjesnost.

U nastavku igre nogometni veterani HHŠ Posušje, dobrom i zrelijom igrom vraćaju se u utakmicu, gdje postižu nova dva pogotka sa kojima odlaze u miran završetak susreta.

Do kraju utakmice domaćin je zaigrao dobro i taktički u cilju očuvanja osvojenog plijena. Ipak pred sam kraj gosti postižu pogodak za rezultat 5-3, ali on im na kraju nije donio ni pobjedu ni nove bodove.

veterani hsk posusje 3

Strijelci za HŠK Posušje bili su: Leo Slišković (2), Hrvoje Erceg, Tomislav Mihalj i Iko Petric.

Posušje je ovom pobjedom ostalo na čelu ljestvice Regionalne nogometne lige veterana, sa osvojenih 18 bodova, šest više od drugoplasirane momčadi NK Tomislav koja ima 3 utakmice zaostaka.