Visoka pobjeda HŠK Posušja protiv Rame

Nogometaši HŠK Posušje pobjedili su na domaćem terenu HNK Ramu sa 4:0 (3:0) u 21. kolu Druge lige FBiH – Jug.

Teško je u nedjelju mogla momčad Rame parirati raspoloženim igračima momčadi Posušja koja je već nakon prvih 45. minuta vodila 3-0, a da su iskorištene sve prilike na utakmici, rezultat je mogao biti i puno veći od konačnih 4-0. Strijelci za plavo-bijele bili su Da. Begić, D. Stipić (2) i Franjo Ćuže koji je bio precizan s 11 metara.

13055718_1102684833127387_9043426469425072996_o

Posušje je odigralo odličnu utakmicu i ostvarilo drugu pobjedu u nastavku sezone, a prvu nakon četiri uzastopna remija. Trener Leo Slišković može biti zadovoljan igrom i pristupom svojih igrača u ovoj utakmici.

Pobjedu nad Ramom igrači, stručni stožer i cjelokupna uprava posvetili su preminulom igraču i treneru Goranu Dukiću!

U sljedećem kolu nogometaši idu na  noge trećeplasiranom HNK Tomislav.