Zrinjski minimalno slavio na Mokrom Docu

U sklopu 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Posušje dočekali su na domaćem terenu prošlogodišnje prvake Zrinjski iz Mostara, te su upisali minimalan poraz rezultatom 1:0.

Zrinjski je bolje ušao u utakmicu te poveo već u 6’ minuti golom Jakovljevića nakon kornera. Od sredine prvog poluvremena pa sve do kraja gledamo izjednačen meč s nekoliko prilika, no rezultat se nije mijenjao.

Zrinjski je najopasniji bio preko Jukića koji jednom gađa gredu, a drugi put mu sjajno brani Kukić, s druge strane Posušje je moglo do izjednačenja preko Pavlovića no njemu prvu veliku priliku brani Čondrić, a u drugoj lopta odlazi pokraj gola.

Posušje je tako nakon 10 odigranih utakmica ostalo na 11 osvojenih bodova te se nalaze na 8. mjestu ljestvice.
U sljedećem 11. kolu za tjedan dana Posušje gostuje na Pecari kod Širokog Brijega.