Atletico slavio protiv Juventusa, City s igračem manje kod Schalkea

prvom susretu osmine finala Lige prvaka, madridski Atletico je slavio protiv Juventusa (2:0) i s velikom prednošću odlazi u Torino.

Iako su smatrani jednim od favorita ovogodišnje Lige prvaka, nogometaši Juventusa večeras to nisu pokazali. Diego Simeone u potpunosti je nadmudrio kolegu Massimiliana Allegrija i potpuno zasluženo došao do velike pobjede u prvom susretu osmine finala.

Jako zanimljiva utakmica odigrana je u Gelsenkirchenu gdje je Manchester City s igračem manje uspio doći do preokreta i slaviti s 3:2.

mčad Pepa Guardiole sada mirno može čekati uzvratnu utakmicu osmine finala Lige prvaka i traži potvrdu prolaska među osam najboljih.

Međutim, nije izgledalo tako. City je rano poveo, no Schalke je do poluvremena okrenuo rezultat pogocima iz dvaju penala. Ostali su gosti i s igračem manje u drugom poluvremenu, izgledali su potpuno bezidejno jedno vrijeme, no u završnim minutama susreta postigli su dva pogotka te upisali pobjedu.