Bašić odličan u pobjedi Zrinjskog nad Slobodom u kojoj bi se Kukiću uskoro trebao priključiti Leko!

U sklopu 23. kola BiH Premijer lige HŠK Zrinjski je na domaćem terenu pobijedio FK Slobodu s 3:1 a jedan od najzaslužnijih za pobjedu Mostaraca bio je 18-godišnji Posušanin Ivan Bašić koji je krenuo u prvih 11 te odigrao fantastičnu utakmicu i upisao asistenciju za prvi gol Zrinjskog a igru je napustio u 84’ minuti.

I Sloboda ima svog Posušanina, golmana Luku Kukića koji je danas ostao na klupi, no on neće zadugo ostati jedini Posušanin u ekipi nego će mu se pridružiti Nikola Leko koji je nakon duge pauze zbog ozljede prekinuo suradnju sa Slovenskim Aluminijem te jedno vrijeme bio bez kluba a sada se kako doznajemo nalazi s ekipom Slobode za koju će uskoro potpisati.

Sloboda je povela već u prvoj minuti golom Mujagića no Zrinjski je sve preokrenuo u drugom djelu s 2 gola Ivančića i jednim Juranovića te trenutno došao na diobu 2. mjesta s 41 bodom dok se Sloboda s 22 boda nalazi na 8. mjestu.

Radioposusje.ba (foto: HŠK Zrinjski)