HODŽURDA U 92. MINUTI ŠOKIRAO MOKRI DOLAC: POSUŠJE – IGMAN 2:2

Odmah na početku utakmice domaći nogometaši su darivali majicama svoje najvjernije navijače “Poskoke” koji su proslavili svoj jubilarni 20. rođendan.

Bez većih uzbuđenja igralo se sve do 19. minute. Napadač Posušja Bubalo dolazi u veliku priliku, šutira i pogađa gredu.

Simbolično u 20. minuti iza gola gostiju, a izvan stadiona, klub navijača “Poskoci” pjesmom, bakljadom i raznom pirotehnikom obilježili su svoje današnje slavlje.

U 31. minuti Dominik Begić prolazi po lijevoj strani vraća Bubalu koji slabo šutira. Odmah u sljedećem napadu domaćin dolazi do vodstva. Povratna lopta Nenadića za Begića koji preciznim udarcem s 15-tak metara pogađa desni gornji kut Kutića.

Do kraja poluvremena nije bilo prilika tako da se tim rezultatom otišlo na odmor.

Drugi dio počeo je žustrije s obje strane. U 50. minuti odlična kombinacija Begića i Barišića koji centrira preblizu gostujućeg vratara. Samo dvije minute kasnije jedanaesterac za goste kojeg je skrivio Begić, dok je s bijele točke precizan bio Kašić za svoj šesti pogodak u sezoni.

Domaćin pokušava do vodstva doći iz prekida u 63. minuti. Josip Barišić odlično ubacuje Bubalo još bolje skače ali loptu iz neposredne blizine šalje iznad gola. Novi prekid u 66. minuti. Udarac iz kuta izvodi Serdarušić a u gužvi se najbolje snalazi robusni Bubalo koji drugi put danas dovodi domaćine u vodstvo.

Prilika nije bilo do 80. minute kada glavom loptu iznad gola domaćeg vratara Galića nakon ubačaja iz kuta šalje gostujući branić Alić.

Nova velika prilika gostiju samo tri minute kasnije. Alešević odlično šutira sa 16 metara ali velikom paradom novo izjednačenje spriječava vratar Posušja Galić.

Posušje je opasno živjelo i u 90. minuti. Gosti su još jednom izigrali obranu domaćih i postigli gol koji je poništen zbog zaleđa.

Pritisak ekipe Igmana isplatio se u 92. minuti kada na ubačaj iz kuta najviše skače Hodžurda za konačnih 2:2.

Posušje je s ovim remijem i dalje na prvoj poziciji sa šest bodova prednosti ispred prvog pratitelja Goražda, ali svakako da mogu žaliti i za ispuštena dva boda.