Inter i Troglav podijelili bodove

Na stadionu Mokri Dolac odigrana je utakmica 5. kola Druge lige FBiH za žene u kojem su se sastale nogometašice ženskog nogometnog kluba Inter i ŽNK Troglav. Utakmica je završila podjelom bodova 1:1 (0:0).

Bila je to dosta izjednačena utakmica s prilikama na obje strane. Mreže su mirovale u prvom dijelu.

Odmah na početku drugog poluvremena Inter nakon udarca iz kuta dolazi u prednost. U 48. minuti u gužvi se najbolje snašla Martina Senjak kojoj je ovo bio četvrti ovosezonski pogodak.

Deset minuta kasnije u 57. za goste izjednačuje Ivana Tomić. Rezultat se do kraja nije mijenjao.

Inter trenutno zauzima prvo mjesto s 10 bodova. Bod manje i utakmicu manje ima Brotnjo koje danas igra u Bosanskoj Krupi. U zadnjem kolu Inter gostuje upravo u Čitluku.