Još jedan poraz Dinama, Kovačić Realu donio bod iz Poljske

Sinoćnim utakmicama kompletirano je 4. kolo nogometne Lige prvaka.

U skupini E pobjede su upisali Monaco i Bayer. Monaco je na svom stadionu s 3:0 svladao moskovski CSKA dok je Bayer u Londonu bio bolji od Tottenhama.

Legia i Real Madrid remizirali su na praznom stadionu u Varšavi u sjajnoj utakmici na kojoj je palo šest fantastičnih pogodaka i u kojoj je Legia pet minuta prije kraja imala minimalnu prednost. Borussia Dortmund s minimalnih 1:0 pobijedila je Sporting i ostala je sama na čelu ljestvice.

U skupini G Lige prvaka mreže se baš i nisu previše tresle, u Kopenhagenu su istoimeni domaćin i Leicester odigrali miroljubivih 0:0, dok je Porto s minimalnih 1:0 bio bolji od Club Bruggea.

U susretu četvrtog kola skupine H nogometaši Juventusa su na domaćem trenu dočekali Lyon te remizirali 1:1. U prednost ih je doveo Higuain, ali je bod Lyonu donio Tolisso u 84. minuti. Dinamo Zagreb je i dalje bez boda i bez gola. Na teškom gostovanju kos Seville, s igračem manje, izgubili su 4:0.