Jović pokvario slavlje “Manijacima”: Posušje remiziralo sa Željom

U posljednjem 19. kolu prve polusezone Premjer lige Bosne i Hercegovine, HŠK Posušje je gostovalo kod FK Željezničar te su osvojili vrijedan bod rezultatom 1:1. Željezničar je vidio golom Hodžića u prvom poluvremenu a u drugom je izjednačenje Posušju donio Jović.

Puno bolji bio je Željezničar u prvom poluvremenu no vratnica jednom i golman Kukić nekoliko puta spašavali su Posušje, ipak zasluženo je poveo domaćin u 35’ minuti kada je glavom pogodio Hodžić. S druge strane Posušani su imali jednu veliku priliku u kojoj se Boban nije snašao.

U drugom poluvremenu druga slika, Posušje već u 50’ minuti koristi veliku grešku golmana i Jović postiže gol za 1:1, nakon toga centimetri su dijelili Posušje od potpunog preokreta, velike prilike imali su Luka Begić i Boban no nisu pogodili te je završilo podjelom bodova što je na kraju najrealnije s obzirom da je svakoj ekipi pripalo po jedno poluvrijeme.

Posušje je s ovim bodom došlo do 23 osvojena boda te će na zimsku pauzu otići da sjajnog 7. mjesta na ljestvici.