Knešpolje osvojilo Ligu Hercegovine

Ekipa Knešpolja osvojila je titulu prvaka na ovogodišnjoj Ligi Hercegovine! U utakmici, koja će se sigurno još dugo prepričavati, Širokobriježani su nakon izvođena penala 7:5 nadigrali ekipu Rodoč I iz Mostara.

Ekipa Rodoča bolje je otvorila utakmicu i povela sa 1:0 preko Hrvoja Solde, koji je zabio i za 2:0. Potom slijedi preokret u kojemu Knešpolje smanjuje na 2:1 preko Mateja Ćorića te za izjednačenje pogađa David Barbarić.

Knešpolje potom prelazi u vodstvo 3:2 golom Hrvoja Ćavara. Mostarci se u nastavku nisu predali. Priredili su pravu malu dramu publici, a Josip Božić preuzeo je stvar u svoje ruke. Izvrsnim pogotkom izjednačio je na 3:3 što je na kraju ostao i konačan rezultat regularnog dijela utakmice.

Nakon 40 minuta izvrsne malonogometne predstave pristupilo se izvođenju penala, a više sreće ovaj put imala je ekipa Knešpolja.

Jabuka.tv

27. kolovoza 2021.12 komentara

Ekipa Knešpolja osvojila je titulu prvaka na ovogodišnjoj Ligi Hercegovine! U utakmici, koja će se sigurno
još dugo prepričavati, Širokobriježani su nakon izvođena penala 7:5 nadigrali ekipu Rodoč I iz Mostara.

Nakon 40 minuta izvrsne malonogometne predstave pristupilo se izvođenju penala, a više sreće ovaj put imala je ekipa Knešpolja.https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fseloknespolje%2Fvideos%2F413414396874830%2F&show_text=true&width=267&t=0

Krehin Gradac osvojio je treće mjesto na turniru finala Liga Hercegovine. Rezultatom 4:1 pobijedili su ekipu Tasovčići/Klepci.

Izvrsnu utakmicu pružile su obje ekipe, publika je uživala u šansama koje su se nizale svih 40 minuta. Čitlučani su napravili puno više u napadu što govori i sam rezultat. Tasovčići/Klepci bez ključnih igrača nisu imali velike šanse. Matej Pehar postigao je hattrick za Krehin Gradac, a u zgodicima se pridružio i Antun Pehar. Za Tasovčiće/Klepce u ovoj utakmici uspješan je bio Marko Rudan.

”Utakmica je bila dosta dobra, njima je falilo par igrača što smo mi iskoristili i na kraju zasluženo
pobijedili. U Čapljini je bilo jako lijepo igrati. Sve je bilo fer i korektno, od sudaca do igrača i organizacije”,
kazao je za Jabuka.tv Matej Pehar iz Krehin Gradca.

Nakon susreta za treće mjesto i prije finalne utakmice na teren su izašli veterani Dinama i Lige Hercegovine.
Publici su pružili izvrstan mali nogomet, a na kraju su slavili nogometaši Lige Hercegovine sa 5:2. Dinamovi igrači u prvom poluvremenu zabili su gol preko Slavenka Marića i tako poveli 1:0. U drugom poluvremenu igrači Lige Hercegovine posložili su svoj napad, postigli su pet zgoditaka i pobijedili Zagrepčane. Za poravnanje veterana Lige Hercegovine od 1:1 uspješan je bio Igor Musa. Nakon njega hattrick je zabio Admir Vladavić, a na 5:1 povisio je bio Krešimir Kordić. Do kraja susreta veterani Dinama postigli su još jedan zgoditak, a strijelac je bio Mirko Kukavica.

Dalibor Poldrugač, bivši igrač Dinama i nogometni trener, ističe kako je u Hercegovinu uvijek lijepo doći i
kako se tu osjeća kao kod kuće.

”Znamo da je naša Hercegovina obojana u modru boju i da ovdje imamo puno naših navijača. Zbog toga uvijek rado dođemo u Hercegovinu, odazovemo se pozivu domaćina da obilježimu jednu revijalnu utakmicu sa veteranima Lige Hercegovine i uživamo u nogometu. Do sada smo to radili jako sretni i zadovoljni što su upravo nas odabrali da budemo dio završnice njihovog turnira, a sigurno ćemo to ponavljati i u narednim godinama. Ponavljam Hercegovina je Dinamo, a Dinamo je Hercegovina i to će ostat tako u narednim godinama”, za Jabuka.tv izjavio je Poldrugač.

Suci utakmica završnice Lige Hercegovine bili su Vedran Marčinko i Marko Sesar.