Kramarić sjajnim golom donio pobjedu protiv neugodnih Saudijaca

Hrvatska nogometna reprezentacija je u jedinoj pripremnoj utakmici uoči odlaska u Katar na Svjetsko prvenstvo minimalno s 1:0 slavila protiv Saudijske Arabije. Pobjedu je Vatrenima donio Andrej Kramarić sjajnim golom u 82. minuti.

Istaknimo kako je izbornik Zlatko Dalić ovu utakmicu započeo s rezervnim snagama, pa su  tek u 65. minuti ušli Luka Modrić i Ivan Perišić. Velik otpor sve do samog kraja su pružali domaćini, imali su i nekoliko zicera, pogodili su i stativu. S druge strane, Hrvatska je bila prilično nevidljiva sve do 73. minute kada je Kramarić zabio gol, ali mu je zbog zaleđa poništen.

Naš napadač opet je bio u središtu pozornosti u 82. minuti kada se nakon lijepog proigravanja Modrića oslobodio za udarac s nekih desetak metara i pogodio bliži kut.

Do kraja utakmice Vatrenima je poništen još jedan gol zbog minimalnog zaleđa Ivana Perišića.

Bila je to peta pobjeda Hrvatske u nizu.

Vatreni iz Rijada putuju u Katar, gdje prvu utakmicu SP-a igra 22. studenoga protiv Maroka.