NAŠI POD OBRUČIMA: Širić ponovno odličan, Begić osam koševa u porazu Prometea

U Španjolskoj je proteklog vikenda odigrano 24. kolo košarkaškog prvenstva za žene. Ana-Marija Begić postigla je osam koševa i četiri skoka u 11 minuta provedenih na terenu u porazu njenog Campus Prometa protiv Cadi Le Seu.

Po jedan skok, asistenciju i ukradenu loptu imao je Ivan Ramljak u 16 odigranih minuta u pobjedi Zadra nad Osijekom 77:80 u 21. kolu A-1 muške lige.

U 16. kolu Lige Herceg-Bosne košarkaši Studenta uvjerljio su slavili su u gostima protiv Busovače 42:90 a ponovno najbolji u redovima Mostaraca bio je Ivica Širić s 23 postignuta poena.

Već smo pisali da je Andrea Marić sa svojim Athlete Celjom osvojila WABA ligu, a utakmicu je završila bez učinka provevši nešto malo više od dvije minute u igri.