NASTAVLJA SE RASPRODAJA UGLEDA: Neum uzeo puni plijen s Mokrog Doca

Nogometaši HŠK Posušje nastavili su sa slabim igrama u jesenskom dijelu sezone. Tako su danas “plavo-bijeli” u 12. Kolu Druge lige FBiH – Jug izgubili na domaćem terenu od NK Neuma rezultatom 0:1.

Nakon što su skoro tri godine bili bez poraza na Mokrom Docu, koji je za ostale klubove bio sinonim neosvojivosti i samo je bilo pitanje s koliko će se lopti u mreži gostujuće ekipe vratiti kući, zeleni dragulj je već treći put pao u samo sedam odigranih domaćih utakmica.

hsk posusje - neum 3

Već na početku sezone vidjelo se da to nije ista momčad od prošle godine čiji su igrači doslovno “grizli” za svaku loptu. Nekoliko loših rezultata rezultiralo je smijenom trenera, ali izgleda da niti to nije urodilo plodom.

Danas potpuno bezidejni u napadu. Iako, tko zna kako bi susret završio da je u prvih deset minuta Danijel Begić bio samo malo koncentriraniji u završnici. Vjerojatno bi utakmica krenula u drugom smjeru. Ali, nije.

hsk posusje - neum 2

Gosti se tijekom cijelog susreta nisu uspjeli ozbiljnije približiti golu domaćina, ali kardinalna greška u obrani Kreše Crnogorca, na samom početku drugog poluvremena, omogućila im je da postignu jedini gol na utakmici.

Do kraja su Posušani pokušavali ubačajima preko bokova doći do preokreta, ali nisu uspjeli doći ni do boda.

U sljedećem, 13. kolu Druge lige FBiH idu na teško gostovanje u Mostar kod neugodnog FK Blagaja.