Nikola Leko u 89. minuti Čapljini donio pobjedu!

Nastavljamo pratiti nastupe naših Posušana koji su angažirani u nogometnim klubovima u BIH i inozemstvu.

Široki Brijeg je upisao i šestu uzastopnu domaću pobjedu. Na Pecari je pao Radnik s minimalnih 1:0. Cijeli susret u obrani domaćih odradio je Josip Barišić.

Silvije Begić sa svojim Orenburgom nastavlja s dobrim igrama i pobjedama. U 18. kolu slavili su z gostima protiv Dynama iz St. Petersburga s 1:0.

U 2. HNL Lučko je odigralo bez golova protiv Kustošije, a Tomislav Barišić igrao je od 46. minute za goste.

Nogometaši Čapljine nastavili su odličan niz u Prvoj ligi FBiH petom utakmicom bez poraza. Ovoga puta savladali su kakanjski Rudar s 2:1. Nikola Leko, koji je jedan od najboljih igrača ovog prvoligaša, je u 89. minuti postigao pobjednički gol za Čapljinu, ukupno četvrti ove sezone, i to na svoj 21. rođendan proslavivši ga tako na najbolji mogući način. Gol možete pogledati na sljedećoj poveznici ČAPLJINA

Za Croatiu u teškom porazu (4:0) na gostovanju od Jadrana LP u okviru 6. kola 3. HNL – Jug 90 minuta su odigrali Zvonimir Begić, Ante Dario Stipić i Ante Serdarušić, kao i Paško Čuljak za Zmaja koji je identičnim rezultatom poražen na gostovanju kod Zadra. Nikola Marić je odigrao 68. minuta u pobjedi svog Primorca (B) u gostima kod Zagore (2:3).

Svoju mrežu i u ovom kolu je sačuvao na vratima Osijeka II Luka Kukić. Kod kuće su odigrali bez golova protiv Čepina.