NOGOMET: Posušje u posljednjim sekundama do nova tri boda

Nogometaši HŠK Posušje slavili su protiv Kamešnice rezultatom 2:1 u okviru 20. kola Druge lige FBiH – Jug.

U prvom poluvremenu mogli smo vidjeti nekoliko vrlo dobrih prilika s obje strane, a izdvajamo odličan pokušaj Stipića koji pogađa okvir Kamešnice. Na odmor se otišlo bez golova.

U drugom poluvremenu gosti iz Podhuma dolaze u vodstvo. Lošu reakciju vratara Posušja Joze Bešlića koristi protivnički napadač koji sigurno šalje loptu u mrežu.

Nakon toga domaćin pritišće ne bi li došao do izjednačenja, a poravnanje je došlo nakon prekida u kojem jedan odbijanac dolazi do kapetana Tonija Kovača koji sretno i spretno petom postiže gol za 1:1. Do potpunog preokreta plavo-bijeli stižu u posljednjim sekundama utakmice. Čuić prodire po desnoj strani i upućuje oštar centaršut po zemlji, golman gostiju slabo intervenira, lopta mu ispada iz ruku što koristi Ante Dario Stipić koji pogađa za konačnih 2:1.

Ovom pobjedom Posušje je zadržalo drugu poziciju.