Posušje bodom protiv Zrinjskog došlo na korak od ostanka u ligi

Nogometaši Posušja i Zrinjskog odigrali su 2:2 u susretu 31. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju na stadionu Mokri Dolac.

Nemanja Bilbija je u 37. minuti glavom matirao Horkaša za 0:1 nakon što je domaći igrač uputio visoku loptu u svoj šesnaesterac te s tim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku susreta Posušje je u dvije minute preokrenulo rezultat. Luka Begić je u 52. minuti pogodio za 1:1, a u 54. minuti Slobodan Milanović je bio strijelac za 2:1 i veliko slavlje na tribinama Mokrog Doca.

Konačnih 2:2 postavio je sjajni Bilbija u 62. minuti nakon kornera. Bilbija je došao do brojke od 31 postignutog pogotka ove sezone.

Posušje je ovim bodom došlo do korak od ostanka u Premijer ligi BiH s obzirom da u posljednja dva kola ulazi s prednošću nad Rudarom od pet bodova. Zrinjski je i dalje ostao na jednom porazu u ligi.

Posušje u pretposljednjem kolu gostuje Tuzli City dok u posljednjem dočekuje Borac. Rudar će pak u 32. kolu gostovati u Bijeljini već otpisanom Radniku dok će u posljednjem kolu u Prijedoru dočekati novog prvaka Zrinjski.