Posušje pobjedom zaključilo odličnu sezonu u prvenstvu BiH

Posušje je završilo odličnu sezonu u prvenstvu Bosne i Hercegovine s pobjedom nad Zvijezdom 09.
Rezultat je bio 2:0 za domaćine.

Domaći tim je kontrolirao igru od samog početka na Mokrom Docu i postigao prvi gol iz prave šanse nakon 20 minuta igre. Pavković je realizirao penal za vodstvo od 1:0. Petrović je u 40. minuti udvostručio prednost domaćih za rezultat od 2:0 na poluvremenu.

U drugom poluvremenu rezultat se nije mijenjao. Posušje je imalo više prilika za gol, ali nije ih iskoristilo. Na kraju su osvojili nova tri boda i završili sezonu na petom mjestu.

Zvijezda 09 se oprašta od elite bh. timova i sljedeće sezone će opet igrati u Prvoj ligi RS.