POTOP RAME NA MOKROM DOCU: “Plavo-bijeli” ponovno na vrhu!

Nogometaši HŠK Posušje slavili su u derbiju 7. kola Druge lige FBiH – Jug protiv HNK Rame s čak 4:1.

U prvih pola sata gostujući igrači su kontrolirali utakmicu, imali više loptu u svojim nogama da bi Posušje napravilo ‘blitzkrieg’ preko Dominika Begića u 29. te Ivana Mandurića u 36. minuti utakmice za veliku prednost od 2:0.

Posusje-RamaDerbi (1013 x 760)

Tek što je počelo prvo poluvrijeme danas raspoloženi Marko Jukić u 49. minuti ubacuje s lijevog krila u 16 metara gdje se na drugoj stativi najbolje snalazi Stipe Bešlić koji loptu posprema u praznu mrežu gostiju za 3:0.

Posusje-Rama-4-1 (1013 x 760)

Jukić je za svoju dobru igru okrunio četvrtim golom Posušja u 76. minuti. Gosti do počasnog gola dolaze pet minuta prije kraja preko Gabriela Zadre.

Pobjeda Posušja mogla je biti i uvjerljivija da su u nekoliko navrata bili precizniji u završnici.