U reviji penala Radnik uspješniji od Posušja

Nogometaši HŠK Posušje poraženi od Radnika u Bijeljini u okviru 20. kola Premijer liga BiH rezultatom 3:1, u jedinoj utakmici bez televizijskog prijenosa,ć.

Većih uzbuđenja nije bilo do 30. minute kada je Milanović propustio dobru priliku za Posušje.

Krajem prvog poluvremena, točnije u 41. minuti, dosuđen je jedanaesterac za Radnik, a siguran s bijele točke bio je Pantelić.

Gosti iz Posušja su bolje ušli u drugo poluvrijeme željni što prije doći do poravnanja rezultata. U 64. minuti su imali još jednu dobru priliku, ali Šubert izbacuje loptu s gol crte.

U 80. minuti greda spašava Radnik, a samo minutu kasnije dosuđen je novi jedanaesterac za domaćina.

Siguran s 11 metara bio je Živković i Radnik rješava pitanje pobjednika.

Do kraja utakmice gledatelji su vidjeli još dva pogotka, na 3:0 povisio je Motika, a jedini gol za Posušje postigao je Lučić iz jedanaesterca. Gosti su kraj utakmice dočekali s igračem manje jer je Anes Mašić dobio crveni karton.

Posušje će u sljedećem kolu ugostiti Slobodu, a Radnik gostuje u Mostaru kod Zrinjskog.