Uspješan početak priprema HŠK Posušje uvjerljivom Pobjedom nad Kamenom

U svojoj prvoj prijateljskoj pripremnoj utakmici uoči nastavka sezone u Premijer ligi BiH nogometaši HŠK Posušje ostvarili su uvjerljivu 4:0 pobjedu nad Hrvatskim trećeligaške Kamenom kojeg su dočekali na Mokrom Docu.

Strijelci za Posušje redom su bili Pavlović u 28’ minuti, napadač na probi koji je stigao iz Njemačkog niželigaša, onda je zabilo napadačko pojačanje Mašić u 44’ minuti za 2:0 s kojima se otišlo na poluvrijeme. U drugom djelu, točnije u 52’ minuti ponovno zabija jedan igrač na probi, Janković koji stiže iz Tomislavgrada dok konačnih 4:0 sa 11 metara u 76’ minuti postavlja Leko.

U drugoj prijateljskoj pripremnoj utakmici Posušje se igrati protiv Hrvatskog drugoligaša Croatije iz Zmijavaca u srijedu ponovno na domaćem terenu.