KK Posušje slavilo kod Bratunca

U 4. kolu košarkaškog Prvenstva Bosne i Hercegovine košarkaški klub Posušje gostovao je kod Bratunca te je pobijedio rezultatom 78:70 (30:17, 14:21, 21:10, 13:22). Posušje se tako vratilo pobjedama nakon dva uzastopna poraza i sada je na omjeru od 2 pobijede i 2 poraza.

Kod Posušja je čak 5 igrača imalo dvoznamenkasti broj poena a najbolji su bili Amerikanci Caruthers sa 18 i Wiggins sa 17 poena. Veliki doprinos ovoj pobijedi donio je Ante Begić koji je postigao 15 poena dok je Marko Ramljak dosegao double double učinak od 12 poena i 10 skokova.

Već u 1. četvrtini Posušje se sjajnim šutom odvojilo na dvoznamenkastu prednost dok je u drugoj taj šut stao pa se Bratunac približio na poluvremenu. U 3. četvrtini proradila je obrana, Posušje je primilo samo 10 poena i na krilima toga otišlo na ispostavilo se nedostižnu prednost iako je Bratunac u posljednjoj četvrtini napravio seriju 17:0.