Posušje gubilo 2:0 pa izvuklo remi u Grudama

Nogometaši HŠK Posušje remijem su otvorili drugi dio sezone u Drugoj ligi FBiH-Jug.

U susjedskom derbiju na Elića Luci bodove su podjelili s Grudama.

U prvom dijelu publika nije mogla uživati u dobrom nogometu, a jedan od uzroka svakako je vrlo loš teren. Bilo je puno pogrešaka s jedne i s druge strane, bez velikih prilika za gol.

Zato smo u drugom poluvremenu vidjeli pravu golijadu. Prvo je domaćin u samo tri minute došao do velikog vodstva od 2:0, da bi Posušje autogolom Ćorluke i Galića vratilo rezultatsku neizvjesnost.

Ipak, do kraja se rezultat nije mjenjao. Budući da su prvi pratitelji Tomislav i Klis također remizirali, Posušje je na vrhu ostalo s istom bodovnom prednosti.

“Plavo-bijele” su u velikom broju bodrili navijači “Poskoci”, koji su od prve do zadnje minute napravili odličnu atmosferu na tribinama.

U sljedećem kolu Posušje je domaćin Neumu.

Posušje.net/Foto: Grude Online