VELIKI BOD U BIJELJINI: Radnik i Posušje bez golova!

Nogometaši Radnika i Posušja podijelili su bodove na Gradskom stadionu u Bijeljini u 28. kolu m:tel Premijer lige BiH odigravši utakmicu bez pogodaka.

Radnik je prvi zaprijetio već u 11. minuti kada je prvo Horkaš obranio udarac Sušića, a onda je odbijenu loptu Škrijelj poslao preko gola.

Nakon pola sata igre plavo-bijeli su imali do tada najbolju priliku, ali je Bešlić iz dobre pozicije šutirao pored gola. Ujedno su ove dvije prilike bile i jedine u dosta siromašnom prvom poluvremenu.

Vrlo brzo nakon što se krenulo s centra u drugom poluvremenu Radnik je imao veliku priliku kada je Pantelić izašao sam na Horkaša, ali se nije najbolje snašao pa je propala ova prilika za gol.

Nastavio je Radnik dominirati i napadati u drugom poluvremenu, ali do gola nisu mogli. Posljednju veliku priliku imali su u 77. minuti kada je Urošević sam pred golom gostiju šutirao visoko preko gola. Ostalo je konačnih 0:0.

Radnik je pet kola prije kraja prvenstva ostao na posljednjem mjestu Premijer lige s dva boda zaostatka u odnosu na Leotar koji je u sigurnoj zoni. Posušje je na devetoj poziciji. Ekipa iz Bijeljine će u narednom kolu gostovati Sarajevu, dok će Posušje dočekati Leotar.