Posušje odnijelo bodove s Pecare

Nakon uvjerljive pobjede u prvom kolu nad Zrinjskim II, u drugom žuti nastavljaju s dobrim igrama.

Svjesni su bili igrači trenera Jurišića da je mlada momčad Širokog kvalitetna momčad te su bez imalo podcjenjivanja ušli u susret. Širokobriježani su se držali prvo poluvrijeme u kojem je fantastičan bio Ante Čutura postigavši čak 21 poen. Ante proteklih dana nije prevše razmišljao o košarci jer je postao otac po prvi put na čemu mu čestitamo, a to ga nije omelo da kad izađe na parket pokaže sve što zna. U nastavku susreta su mu se odličnim igrama pod košem pridružili Josip Penava i Ante Leko koji su odveli žute do pobjede konačnim rezultatom 62:77.

Čutura je susret zavšio sa 24 postignuta koša. Ante Leko je uz 13 poena skupio i 5 asistencija, a kapetan Penava je zabilježio 10 poena, 6 skokova i 5 dodavanja. Josip Ramljak je postigao 11 koševa, dok su Ante Ramljak i Nikola Lebo susret zavšili sa po 7 poena. Kod domaćina je s 14 koševa najbolji bio Mateo Šušak. U sljedećem kolu u Posušju gostuje povratnih u ligu, momčad Tomislava, priopćeno je iz KK Posušje.