Luka Begić asistent, posuškim “Zmijavčanima” bod u derbiju!

Josip Barišić je predvodio Široki Brijeg u uvjerljivoj pobjedi u okviru 7. kola Prvenstvene BH Telecom Premijer liga BiH – Liga za prvaka protiv Krupe. Bilo je 5:0 za domaćina.

Borac je u Ligi za ostanak također ostvario pobjedu protiv Mladosti (4:2). Nastup za domaćine ubilježio je Luka Lučić koji je igrao drugo poluvrijeme.

U 24. kolu Prve lige FBiH Čapljina je poražena od Rudara 2:0. Nikola Leko je odigrao cijeli susret dok je Dominik Begić odigrao drugih 45 minuta..

U 29. kolu Druge HNL Dugopolje je kod kuće izgubilo od Sesveta 0:1. Ivan Miličević je bio u prvoj momčadi i igrao svih 90. minuta. Cijeli susret odigrao je i Tomislav Barišić za Lučko u domaćoj pobjedi protiv Novigrada 1:0.

Odigrane su utakmice 27. kola 3. HNL jug, a svakako najviše pozornosti izazvala utakmica u Zmijavcima. Derbi je to kola, rekli bi i derbi prvenstva, s obzirom da su se sastale dvije najjače momčadi lige – lider Croatia i RNK Split. Susret je završio remijem – 1:1. Zapažene ulogu su još jednom u Croatiji odigrali Posušani koji su i počeli u prvih jedanaest. Zvonimir Begić i Ante Serdarušić su odigrali svih 90. minuta dok je Ante Dario Stipić na terenu bio do 56. minute.

Luka Begić također se ustalio u momčadi Uranije. Odigrao 90. minuta u domaćem remiju protiv Jadrana 1:1 te bio asistent za gol Bauka.