Košarkaši drugi dio sezone otvorili pobjedom

KK Busovača se ponovno pokazala kao nezgodan protivnik košarkašima Posušja.

Pojačani gosti dosta hrabro ulaze u utakmicu i pomalo iznenađuju u prvom djelu “uspavano” Posušje. Mladi Josip Ramljak svojim koševima (12 u prvom poluvremenu) održava izjednačen rezultat do pauze na koju se odlazi rezultatom 38:38.

Treću četvrtinu “žuti” otvaraju s dosta agresivnijom igrom i serijom 9:0 odlaze na dvoznamenkastu prednost koju ponajviše zahvaljujuci tricama Ante Ramljaka i odlčinom igrom u oba smjera Ante Begića održavaju do kraja utakmice. Gosti samo uspjeli na kraju smanjiti rezultat na konačnih 79:74, ali pobjednik nije dolazio u pitanje.

Najbolji igrač susreta bio je Begić sa 16 poena, 11 skokova i 5 asistencija, Ante Ramljak je susret završio sa 19, a Josip Ramljak sa 16 koševa. Kod gostiju najbolji je bio Zlatan Tepić sa 19.

Posušje.net/KK Posušje/Foto: Arhiva