NOGOMET: Pobjeda veterana Posušja u gostima kod Tomislavgrada

U prvom jesenskom kolu Regionalne nogometne lige veterana, nogometaši HNK Posušje pobjedili su na gostovanju u Tomislavgradu ekipu domaćina, NK Tomislav sa rezultatom 2:1.

Bila je to čvrsta i borbena nogometna utakmica. Domaća momčad je polovicom prvog poluvremena doša u vodstvo pogotkom iz jedne brze kontre a gosti iz Posušja izjednačili su golom Danijela Pandžića na dodavanje Hrvoja Ercega pred kraj prvog poluvremena.

Drugi dio utakmice pripao je spremnijim i spretnijim posušanima koji početkom drugog poluvremena – također u jednoj brzoj i znalački odrađenoj kontri na dodavanje Eugena Galića prelaze u vodstvo pogotkom Marija Knezovića.

Nakon toga domaćin je uložio sve napore kako bi barem poravnao, ali rezultat od 2:1 za goste iz Posušja ostao je nepromijenjen do kraja utakmice, prvenstveno zahvaljujući bravuroznim obranama gostujućeg vratara Mladena Bešlića.

Ostali rezultati: Grude- Imotski 0:3 i Mladost Proložac – Kamen 0:2