Posušju tri boda u gostima, Rakitnu poraz kod kuće!

U drugom kolu ¨Regionalne nogometne lige veterana¨ , veterani HŠK Posušja pobijedili su u gostima veterane NK Gruda rezultatom 3:1

Golove za HŠK Posušje postigli su Mladen Begić, Ivan ČamberDanijel Pandžić.

Gosti iz Posušja bili su puno bolji i već u prvih deset minuta imali su prednost od 2:0, a na kraju prvog poluvremena rezultat je već  bio 3:0 za Posušane.

U drugom poluvremenu Posušani su se malo zatvorili tako da  je domaćin uspio smanjiti rezultat na 3:1, a tako je ostalo sve do kraja susreta.

HŠK Posušje je nastupilo  bez petorice standardnih igrača koji su opravdano bili odsutni (H. Erceg, Lj. Crnogorac, A. Nenadić ,Ml. Vranjković i Sl, Begić), i pored toga su trijumfovali na uvijek neugodnoj ¨Elić Luci¨ u Grudama.

Rakitno veterani 2

Spomenimo da NK Rakitno nije uspjelo na domaćem terenu ubilježiti tri nova boda igrajući  s uvijek neugodnim susjedima iz Imotskog. Gosti su bili uspješniji za jedan pogodak iako su Rakićani dominirali cijelim susretom.